in

Ubisoft, Türkçe dilde sosyal medya kanallarını açtı – Hürriyet

ubisoft,-turkce-dilde-sosyal-medya-kanallarini-acti-–-hurriyet

Haber Giriş: 30.04.2020 – 07:57,Son Güncelleme:

Ubisoft, Türkçe dilde sosyal medya kanallarını açtı

Abone Olgoogle-news

Ubisoft, tamamen yerelleştirilmiş Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarının Türkçe olarak yayına alındığını duyurdu. 2019 yılının Eylül ayında da Türkçe Ubisoft YouTube kanalı açılmıştı.

Bu kanallar Türkiye’deki oyuncu camiasına düzenli olarak güncel haberler ve eğlence olanakları sunacak – Watch Dogs: Legion, Gods & MonstersTM ve Roller ChampionsTM gibi ileride çıkacak oyunlara ek olarak Assassin’s Creed Odyssey, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve Brawlhalla gibi mevcut oyunlar için de en yeni Ubisoft haberlerini, videolarını ve etkinliklerini paylaşacak. 

Ubisoft Türkiye Bölge Müdürü Gareth Evans konuyla ilgili şu sözleri kaydetti:

“Türkiye için bu sosyal medya kanallarını açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de çok büyük ve tutkulu bir oyuncu camiası var ve biz de hayranlarımızla Ubisoft’a dair tüm konularda mümkün olduğunca çok bilgi paylaşma sorumluluğunu hissediyoruz. Gerek yakında çıkacak bir oyun hakkında haberler, gerek hazırdaki oyunlar için yeni içerikler, gerekse uluslararası veya yerel etkinlikler olsun; bu sosyal medya kanalları yoluyla Türkiye’deki hayranlarımızın ve oyuncu camiasının en yeni haberlere en önce ve kendi dillerinde ulaşmalarını sağlayacağız.”

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

asus,-yeni-monitorlerini-gun-isigina-cikardi-–-hurriyet

ASUS, yeni monitörlerini gün ışığına çıkardı – Hürriyet

mars-kesif-araci-‘hope’-dunya-finaline-kaldi-–-hurriyet

Mars keşif aracı ‘Hope’ dünya finaline kaldı – Hürriyet