in

The Last of Us Part 2 nasıl sızdırıldığı belli oldu – CNN Türk

the-last-of-us-part-2-nasil-sizdirildigi-belli-oldu-–-cnn-turk

Daha sonra ise oyunun koronavirüs salgınından dolayı süresiz olarak ertelendiği açıklanmıştı. Oyuncuların büyük tepkisini toplayan bu erteleme kararı sonrası ilginç bir gelişme yaşanmıştı.

Bundan yaklaşık 2 hafta önce The Last of Us Part2‘nin tüm hikayesini internete sızdırılmıştı. Bu süreçte Naughty Dog çalışanının hikayeyi sızdırdığı iddia edilmişti. Ancak bu olay firma tarafından yalanlanmıştı. Bugün ise oyunun nasıl sızdırıldığı Naughty Dog tarafından açıklandı.

Naughty Dog sözcüsü; oyunlarının bir tanesinde yer alan düzeltme ekindeki güvenlik açığından hackerların sunucularına eriştiği ve hikayeyi böyle sızdırdığını belirtti. Kendi silahı ile vurulan Naughty Dog, bu hack olayından sonra TLoU Part 2’nin çıkış tarihini açıklamak zoruna kalmıştı.

Naughty Dog’dan gelen açıklamaya göre; TLoU Part 2 PlayStation 4 için 19 Haziran 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation Store üzerinde 429 TL ile ön siparişe sunulan oyun Türkçe dil ve Türkçe dublaj seçeneğine de sahip olacak.

Oyunu ön sipariş ile satın alanlar; PlayStation 4 için Ellie’nin dövmesi PSN avatarı, Ellie’nin tabancası için cephane kapasitesi geliştirmesi. ve tarif ve geliştirmeler içeren üretim rehberine sahip olacak.

2020 yılında Cyberpunk 2077 ile yılın oyunu ödüllerine aday gösterilecek olan TLoU Part 2’nin PlayStation 5’e de geleceğini belirtelim. Ancak bunun için Sony, ayrı grafik iyileştirme paketi mi yayınlayacak yoksa oyunu sıfırdan tekrardan yazıp yeniden mi tam fiyata satacak bilinmiyor.


Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

bu-robot-koronavirusu-iki-dakikada-yok-edebiliyor-–-cnn-turk

Bu robot Koronavirüsü iki dakikada yok edebiliyor – CNN Türk

sabah-bulteni-|-dunya-gundeminde-farkli-konular-on-plana-cikiyor-–-investing.com-turkiye

Sabah Bülteni | Dünya Gündeminde Farklı Konular Ön Plana Çıkıyor – Investing.com Türkiye