in

SON DAKİKA HABER | Türkiye corona virüsü vaka ve ölü sayısı kaç oldu? 4 Mayıs 2020 Pazartesi Sağlık… – Sabah

son-dakika-haber-|-turkiye-corona-virusu-vaka-ve-olu-sayisi-kac-oldu?-4-mayis-2020-pazartesi-saglik…-–-sabah

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını ile ilgili son gelişmeler yakından takip ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel olarak akşam saatlerine doğru Türkiye corona virüsü ölü ve vaka sayısı hakkındaki son dakika gelişmelerini vatandaşlara aktarıyor. Türkiye günlük koronavirüs tablosunda; toplam test sayısı, vaka sayısı, vefat sayısı, yoğun bakım, entübe ve iyileşen hasta sayısına dair güncel rakamlar yer alıyor. Her gün güncel veriler canlı harita ve tablosu eşliğinde kamuoyuna duyurulurken yapılan açıklamada 11 Mart tarihinden bu yana ilk kez iyileşen hastaların günlük vaka sayısını geçtiğini duyuruldu. Toplam test sayısı 1 milyon 135 bin 367 olarak kaydedilirken günlük ölü ve vaka sayısı, entübe hasta sayısı gibi rakamlar da takip edilip araştırılıyor. Buna göre; 4 Mayıs Pazartesi Türkiye corona virüsü vaka ve ölü sayısı kaç oldu? Sağlık Bakanlığı koronavirüs tablosu ile ölü ve vaka sayısında son durum ne oldu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıkladı!

Dünya genelinde yeni tip adıyla Covid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 250 bine yaklaşırken iyileşenlerin sayısı ise 1 milyon 145 bini geçti. Corona virüsü salgını ile ilgili son gelişmeler yakından takip edilirken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye corona virüsü vaka sayısı, vefat ve iyileşen hasta sayısı gibi güncel son verileri vatandaşlara duyuruyor. 11 Mart tarihinden bu yana ilk kez günlük hasta sayısının iyileşen hasta sayısının altında olması tedbirlere uyuldukça sonuçların daha olumlu olacağını göstermiş oldu. 3 Mayıs tarihli Türkiye günlük koronavirüs tablosu verilerine göre; toplam vaka sayısı 126 bin 45 olurken vefat sayısı ise 3 bin 397 oldu. Buna göre; 4 Mayıs Türkiye corona virüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıkladı! Sağlık Bakanlığı koronavirüs tablosu ile ölü ve vaka sayısında son durum ne oldu?

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA SON DAKİKA AÇIKLADI! İYİLEŞEN HASTA SAYISI VAKA SAYISINI GEÇTİ!

Türkiye’de 3 Mayıs tarihinde bin 670 yeni vaka tespit edilirken 61 kişi ise hayatını kaybetti. Bakan Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “11 Mart’tan bu yana, ilk kez bugün, iyileşen hasta sayımız, mevcut koronavirüs hasta sayımızı geçti. Tedbirlere uyuldukça, sonuç, çok daha iyi olacak” dedi.

TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU: 4 MAYIS PAZARTESİ CORONA VİRÜSÜ VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ? SON DURUM!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüsü vaka ve ölü sayısına ilişkin bilgileri açıkladı. 4 Mayıs verilerine göre; Türkiye’de corona virüsü ölü ve vaka sayısı kaç oldu? İşte son durum ile Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tabloya göre; 4 Mayıs verileri son dakika açıklandı!

Bugünkü vefat sayısı: 64

Bugünkü iyileşen sayısı 5015

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

fransa’da-guvenlik-kameralariyla-maske-denetimi-basladi-–-hurriyet

Fransa’da güvenlik kameralarıyla maske denetimi başladı – Hürriyet

dunya-el-hijyeni-gunu:-hastaliklar-elimizde-–-dw-(turkce)

Dünya El Hijyeni Günü: Hastalıklar elimizde – DW (Türkçe)