in

Sağlık Bakanı Koca koronavirüs vaka sayısını açıkladı – Yeni Asır

saglik-bakani-koca-koronavirus-vaka-sayisini-acikladi-–-yeni-asir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından koronavirüs vaka sayısını açıkladı. Bakan Koca, “Test sayısında 1 milyonu geçtik. Vaka sayısında artış öngörülebilir seyirde. Solunum desteğine ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan hasta sayısında düşüş, iyileşen hasta sayısında ise artış devam ediyor. Bu noktaya gelmek kolay olmadı. Tedbirde ısrarcı olalım. ” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüste son rakamları resmi Twitter hesabından açıkladı. Bakan Koca, açıklamasında, “Test sayısında 1 milyonu geçtik. Vaka sayısında artış öngörülebilir seyirde. Solunum desteğine ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan hasta sayısında düşüş, iyileşen hasta sayısında ise artış devam ediyor. Bu noktaya gelmek kolay olmadı. Tedbirde ısrarcı olalım.” dedi.

Test sayısında 1 milyonu geçtik. Vaka sayısında artış öngörülebilir seyirde. Solunum desteğine ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan hasta sayısında düşüş, iyileşen hasta sayısında ise artış devam ediyor. Bu noktaya gelmek kolay olmadı. Tedbirde ısrarcı olalım. https://t.co/RVlhe7786O pic.twitter.com/rgs7DcWSF1

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) April 30, 2020

Bakan Koca DSÖ’ye Türkiye’nin Covid-19 mücadelesini anlattı

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

erdogan’dan-1-mayis-mesaji-–-demiroren-haber-ajansi

Erdoğan’dan 1 Mayıs mesajı – Demirören Haber Ajansı

tokat’ta-koyluleri-ayaga-kaldiran-tas-ocagi-projesi-–-gercek-gundem

Tokat’ta köylüleri ayağa kaldıran taş ocağı projesi – Gerçek Gündem