in

Duayenlerden yandaş medyanın iftiralarına tokat gibi cevap! – Sözcü

duayenlerden-yandas-medyanin-iftiralarina-tokat-gibi-cevap!-–-sozcu

Sözcü yazarları Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Halkın Vicdanı programında, yandaş medyada yer alan Yılmaz Özdil’in Bodrum’daki evine ilişkin iftiralara cevap verdi. Dündar, “Bu tür iftiralar yazmak için belgeye gerek yok. Zaten iftiranın belgesi olmaz. Demirden korkan trene binmez” şeklinde konuştu. Özdil ise evin imar ve ruhsat izinlerinin 10 yıl önce aldığını vurgulayarak, “Denize sıfır hale getirdi, dediler. Denize sıfır değil, hukuken denize sıfır olabilmesi mümkün değil. Saray yaptı dediler, biz yaptırmadık, biz satın aldık. Saray dediler, burada haklılar gerçekten bir saray ama iki odalı. Üç kişilik bir aileyiz onun için iki odalı aldık” dedi.

Soruşturmacı televizyon gazetecisi Uğur Dündar ve Türkiye’nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr’de yayınlanan, moderatörlüğünü Gökmen Ulu’nun yaptığı programda yandaş medyanın iftiralarına cevap verdi.

Belediye başkanlarının performanslarına ilişkin yayınlanan anket ve gündem ile ilgili diğer çok önemli yorumlar sadece sozcu.com.tr‘de yayınlanan Halkın Vicdanı’nda…

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

son-dakika-haberler!-istanbul’da-trafik-kisitlama-sonrasi-eski-gunlerini-aratmadi!-–-haberturk

Son dakika haberler! İstanbul’da trafik kısıtlama sonrası eski günlerini aratmadı! – Habertürk

suat-altun:-ciftcinin-tarlasini-hicbir-zaman-bos-birakmayacagiz-–-haberturk

Suat Altun: Çiftçinin tarlasını hiçbir zaman boş bırakmayacağız – Habertürk