in

“Ben sizin testinize nasıl güveneyim!” – Kanal Ben

“ben-sizin-testinize-nasil-guveneyim!”-–-kanal-ben

BEN HABER – İYİ Parti Güvenlik Politikaları Başkan ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray; sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Covid-19 test sayısına bir kez daha isyan etti.

Çıray; “Ben sizin testinize nasıl güveneyim! EÜ Rektörü demiş ki: “240 tanesi yoğun bakım olmak üzere toplam bin 796 olgu hastaneye yatırıldı. COVID-19 ön tanısıyla hastaneye yatırılan hastalardan 461’inin (yüzde 28) testi pozitif çıkarak kesin COVID-19 tanısı aldı.” ifadelerini kullandı.

İşte Çıray’ın o paylaşımı:

REKTÖR BUDAK NE DEMİŞTİ?

EÜ Tıp Fakültesinde ilk COVID-19 tanısının 18 Mart tarihinde konulduğunu belirten Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, “Bugüne kadar COVID-19 tanı veya ön tanısı ile toplam 4 bin 865 COVID poliklinik başvurusu oldu. Bunlardan 240 tanesi yoğun bakım olmak üzere toplam bin 796 olgu hastaneye yatırıldı. COVID-19 ön tanısıyla hastaneye yatırılan hastalardan 461’inin (yüzde 28) testi pozitif çıkarak kesin COVID-19 tanısı aldı. Hastaneye yatan bu hastaların bin 601’i taburcu oldu. Şimdiye kadar COVID-19 tanısıyla maalesef 16 hastamızı kaybettik” ifadelerini kullanmıştı.

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

sener’den-akp’ye-obruklu-benzetme!-tarim-politikalari-cukur-–-milli-gazete

Şener’den AKP’ye obruklu benzetme! Tarım politikaları çukur – Milli Gazete

bakan-selcuk’tan-lgs-icin-yeni-paylasim-–-haber3.com

Bakan Selçuk’tan LGS için yeni paylaşım – Haber3.com