in

Bayramda 4 gün veya 9 gün sokağa çıkma yasağı olacak mı? Ramazan Bayramı ve 19 Mayıs için yasak kararı verilecek mi? – Hürriyet

bayramda-4-gun-veya-9-gun-sokaga-cikma-yasagi-olacak-mi?-ramazan-bayrami-ve-19-mayis-icin-yasak-karari-verilecek-mi?-–-hurriyet

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine şehir giriş ve çıkış tedbirlerine ilişkin genelge gönderdi. Yapılan değerlendirmeler sonucu Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla’ya hava, kara ve deniz yoluyla yapılacak giriş ve çıkış kısıtlamasının kaldırıldığı belirtilen genelgede, diğer 23 il ile Zonguldak’a yapılacak tüm giriş ve çıkışlar için getirilen kısıtlamanın ise devam ettirilmesi kararı alındığı kaydedildi.

Yapılan değerlendirmeler sonucu Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla’ya hava, kara ve deniz yoluyla yapılacak giriş ve çıkış kısıtlamasının kaldırıldığı belirtilen genelgede, diğer 23 il ile Zonguldak’a yapılacak tüm giriş ve çıkışlar için getirilen kısıtlamanın ise devam ettirilmesi kararı alındığı kaydedildi.

Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmış değil. Ancak kısıtlamaların kademeli olarak kalkması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

kovada-golu-milli-parki-icindeki-yuruyus-ve-bisiklet-rotasi-–-haber7

Kovada Gölü Milli Parkı içindeki yürüyüş ve bisiklet rotası – Haber7

avro-bolgesi’nde-ufe-martta-dustu-–-hurriyet

Avro Bölgesi’nde ÜFE martta düştü – Hürriyet