in

Bakan Albayrak’tan ‘Birlikte başaracağız’ paylaşımı – Politika – Demirören Haber Ajansı

bakan-albayrak’tan-‘birlikte-basaracagiz’-paylasimi-–-politika-–-demiroren-haber-ajansi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Esnaf Destek Paketi’nden yararlanan oto tamir servisi işletmecisi Yasemin Döner’in iş yerinde çekilen videoyu paylaşıp, “Yarınlarımızın mimarı kadınların, iş hayatının her alanındaki dik duruşları bizlere güç veriyor. İstihdamı koruyacak ve süreçten etkilenen her vatandaşımızın arkasında durmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından ‘#BirlikteBaşaracağız’ etiketi ile yaptığı paylaşımda, “Yarınlarımızın mimarı kadınların, iş hayatının her alanındaki dik duruşları bizlere güç veriyor. Yasemin Hanım’ın vurguladığı gibi istihdamı koruyacak ve süreçten etkilenen her vatandaşımızın arkasında durmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

Bakan Albayrak, videonun son bölümünde verdiği sesli mesajda ise “Bu bir milli mücadele; bu mücadelede destek ihtiyacı hisseden her bir vatandaşımız, işletmemiz, esnafımız, fabrikamızın arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun Hazinesi var” dedi.

Yarınlarımızın mimarı kadınların, iş hayatının her alanındaki dik duruşları bizlere güç veriyor.

Yasemin Hanım’ın vurguladığı gibi istihdamı koruyacak ve süreçten etkilenen her vatandaşımızın arkasında durmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. #BirlikteBaşaracağız pic.twitter.com/063tnCzWxs

— Berat Albayrak (@BeratAlbayrak) May 5, 2020

Ne Düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

tmmob’den,-cumhurbaskani-erdogan’a-yanit-–-haber3.com

TMMOB’den, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt – Haber3.com

iyilesen-hasta-sayisi-73-bin-285’e-yukseldi-–-dunya-gazetesi

İyileşen hasta sayısı 73 bin 285’e yükseldi – Dünya Gazetesi